„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Od dłuższego czasu na krajowym rynku można zauważyć znaczący wzrost popularności samochodów sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych. Nic w tym dziwnego, ponieważ posiadają one swoje liczne atuty związane z estetyką, jak również funkcjonalnością. Do tego grona zalicza się Chevrolet Camaro czyli samochód typu „pony car” stanowiący sporą konkurencję dla Forda Mustanga. Pomimo swojego dużego apetytu na paliwo, Chevrolet Camaro nie traci na popularności, dzięki dynamice i doskonałym osiągom.

  Istotne informacje dotyczące historii Chevroleta Camaro

  Pierwsza generacja Chevroleta Camaro ujrzała światło dzienne w 1966 roku. Był to tak zwany „pony car”, czyli pojazd sportowy posiadający długą maskę oraz charakteryzujący się sporymi rozmiarami i wysoką mocą silnika. Auto było wyposażone w silniki V6 lub V8 o pojemności 4,6 – 8,4 litra. W następnych latach powstawały kolejne generacje, w których producent wykorzystał wiele nowoczesnych rozwiązań z zakresu poprawy estetyki, jak również dynamiki, komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Ostatnia wersja przed 7-letnią przerwą pojawiła się w 1992 roku, a jej sprzedaż zakończono w roku 2002. Następnie po przerwie powstały kolejne, bardziej nowoczesne generacje, które spełniają oczekiwania zarówno użytkowników amerykańskich, jak i europejskich.

  Dynamiczne silniki w najnowszych generacjach Chevroleta Camaro

  Jeśli chodzi o piątą oraz szóstą generację Chevroleta Camaro to warto mieć na uwadze, że mamy do czynienia z tak zwanym samochodem „pony car”. Oznacza to, że w pojazdach takich montowane są potężne jednostki napędowe. W tym przypadku mamy do czynienia z wersjami wyposażonymi w silniki V6 o pojemności 3,6 litra oraz jednostkami V8 o pojemności od 5,3 do 7,0 litra. Te modele oferują wysoki poziom dynamiki przejawiającej się doskonałym przyspieszeniem, a także wysoką prędkością maksymalną.

  Dlaczego warto sprowadzić Chevroleta Camaro z USA?

  Aktualnie jedyną możliwością nabycia Chevroleta Camaro jest jego import ze Stanów Zjednoczonych. Sprowadzenie takiego pojazdu ze Stanów Zjednoczonych jest najczęściej znacznie tańsze niż jego kupno z rynku wtórnego w Europie. Jest to spowodowane tym, że takie pojazdy „pony car” są bardzo popularne w Ameryce, więc ceny ich zakupu nie są wysokie.

  Oczywiście auto to jest godne zainteresowania ze względu na swoją dynamikę, a także atrakcyjną stylizację czy też ciekawie wyposażone wnętrze. Samochód ten jest więc w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Gdzie szukać ciekawych ofert sprzedaży Chevroleta Camaro?

  Nabycie Chevroleta Camaro nie jest dzisiaj trudnym zadaniem dzięki Internetowi. W sieci można znaleźć sporo ogłoszeń dotyczących sprzedaży używanych modeli tego pojazdu, które już zostały sprowadzone do Europy. Bardziej opłacalne jest jednak kupno i sprowadzenie takiego samochodu z USA. W tym celu warto poszukać w Internecie firm, które specjalizują się w takim imporcie. Tacy usługodawcy bardzo często sprowadzają nie tylko amerykańskie pojazdy, ale również różne niezbędne części zamienne.

  Części do aut z USA znajdziesz tu:

  Części Ford Mustang – Części Chevrolet Camaro – Części Chevrolet Corvette – Części Dodge Challenger