„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Wybierz rodzaj:

  ELEMENTY KAROSERIICZĘŚCI MECHANICZNEELEMENTY ZAWIESZENIA
  WYPOSAŻENIE WNĘTRZAELEKTRONIKASZYBY
  UKŁADY CHŁODZENIAUKŁADY NAPĘDOWEAKCESORIA

  Części zamienne Chevrolet Camaro – Części Oryginalne Chevrolet Camaro

  Chevrolet Camaro

  Chevrolet Camaro to amerykański samochód sportowy zaliczany do grona aut klasy średniej. Dzięki swojej dynamice oraz atrakcyjnej stylizacji i trwałości, podbił on nie tylko rynek amerykański, ale również europejski. Obecnie wielu Polaków decyduje się na sprowadzanie nowych, a także używanych modeli Chevroleta Camaro, czyli auta, które jest produkowane aż po dziś dzień od 1966 roku. W zależności od rocznika i wersji, samochody te różnią się od siebie wyglądem, parametrami oraz rodzajami użytkowanych części zamiennych. W naszej firmie mogą Państwo zakupić komponenty do różnych modeli Chevroleta Camaro.

  Wysokiej jakości części do Chevroleta Camaro to podstawa eksploatacji

  Każdy właściciel Chevroleta Camaro, niezależnie od tego z jaką generacją, wersją silnikową i rocznikiem mamy do czynienia, powinien dbać o swój pojazd. Chodzi tutaj o rozsądną i rozważną jazdę, a także o regularne serwisowanie, naprawy bieżące oraz naprawy w przypadku wykrycia jakichś mniejszych czy też większych usterek. Tylko w ten sposób można zwiększyć żywotność samochodu oraz uniknąć poważnych awarii wiążących się z koniecznością poniesienia większych kosztów. Kwestią kluczową jest oczywiście stosowanie wysokiej jakości, trwałych, oryginalnych części zamiennych. Komponenty spełniające te wymagania są importowane i oferowane przez naszą firmę, więc zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Kupno części zamiennych do Chevroleta Camaro – na co zwrócić uwagę?

  Rzecz jasna, nabywając części zamienne do Chevroleta Camaro trzeba przede wszystkim upewnić się co do ich pochodzenia i jakości. Dobrze jest zwracać uwagę na sprawdzone oferty, takie jak nasza. Jesteśmy firmą importującą i sprzedającą części spełniające rygorystyczne wymagania pojazdów amerykańskich, zgodne z technologią ich producentów. Ponadto ważne jest dopasowanie elementów do konkretnej generacji, rocznika i wersji silnikowej auta. Nasi pracownicy zawsze weryfikują części pod kątem dopasowania do auta o konkretnym numerze VIN. W ten sposób nie ma mowy o omyłkowym zamówieniu nieprawidłowych komponentów.

  Bogata oferta części zamiennych do Chevroleta Camaro

  Szukając elementów zamiennych do Chevroleta Camaro, warto zainteresować się ofertą naszej firmy. Dysponujemy bogatym wyborem solidnych części, które są dostosowane do wymagań starszych i młodszych wersji Chevroleta Camaro. Naszym atutem jest bogaty wybór elementów oraz sprawna realizacja zamówień.