„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Branża motoryzacyjna na terenie Polski jest obecnie bardzo szeroka. Wielu ludzi chętnie sięga po pojazdy produkcji europejskiej, ale sporą popularnością cieszą się również auta amerykańskie. Część z nich jest produkowana specjalnie z myślą o rynku europejskim, na terenie fabryk położonych w Europie. Inne można natomiast importować od właścicieli ze Stanów Zjednoczonych. Oczywiście samochody amerykańskie charakteryzują się wieloma atutami, takimi jak wysoka trwałość, niezawodność, doskonała dynamika, a także stylowy wygląd przyciągający wzrok. Aby atuty te utrzymywały się jak najdłużej, należy dbać o takie auta.

  Co warto wiedzieć o częściach do aut z USA?

  Regularny serwis, naprawy bieżące oraz specjalistyczne naprawy stanowią podstawę eksploatacji każdego samochodu. Nie inaczej jest w przypadku pojazdów amerykańskich. Oczywiście do przeprowadzenia skutecznej naprawy konieczne jest korzystanie z usług wykwalifikowanych fachowców, a także posiadanie dostępu do wysokiej jakości, trwałych części, które zapewnią długotrwałe, bezproblemowe funkcjonowanie pojazdu oraz zminimalizują ryzyko wystąpienia różnych poważnych awarii. Na rynku dostępne są różne opcje zakupu takich części.

  Tańsze zamienniki oryginalnych części

  Spore grono właścicieli pojazdów dysponuje sporymi pieniędzmi, skoro było ich stać na zakup takiego auta i jego sprowadzenie do Polski. Mimo to wielu z nich szuka oszczędności podczas kupowania części zamiennych. W związku z tym decydują się na kupno tańszych zamienników pochodzących z niesprawdzonych, zwykle chińskich, źródeł. Takie części co prawda pasują do pojazdów amerykańskich, jednak jakość ich wykonania stoi na niskim poziomie. W związku z tym po naprawie lub serwisie z wykorzystaniem takich elementów, w krótkim czasie może znowu dojść do jakiejś awarii.

  Części używane i po regeneracji

  Jeśli ktoś chce zaoszczędzić na częściach zamiennych to o wiele bardziej rozsądnym wyjściem jest kupno komponentów używanych, które były użytkowane krótko w pojazdach, które na przykład uległy wypadkowi. Wszystkie części tego typu powinny zostać przetestowane pod kątem sprawności i niezawodności przez sprzedawców. Kolejną opcją są części regenerowane, takie jak na przykład przekładnie kierownicze albo turbosprężarki. Proces regeneracji jest precyzyjny i pozwala przywrócić sprawność elementów bez konieczności wydawania sporych kwot na nowe komponenty. Warto jednak wcześniej upewnić się co do wiarygodności i renomy sprzedającego.

  Nowe, oryginalne części

  Najdroższą, ale też najpewniejszą opcją jest kupno nowych oryginalnych części zamiennych. Charakteryzują się one wysoką jakością trwałością oraz niezawodnością. Poza tym takie elementy są objęte długotrwałą gwarancją producenta. Warto pamiętać, że zarówno oryginalne jak i dobre używane części można sprowadzać bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych. Jest to możliwe dzięki specjalistycznym firmom zajmującym się takim importem. Ich odszukanie nie jest trudne. Wystarczy tylko sprawdzić informacje i ogłoszenia dostępne w Internecie.

  Części do aut z USA znajdziesz tu:

  Części Ford Mustang – Części Chevrolet Camaro – Części Chevrolet Corvette – Części Dodge Challenger