„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Wybierz rodzaj:

  ELEMENTY KAROSERIICZĘŚCI MECHANICZNEELEMENTY ZAWIESZENIA
  WYPOSAŻENIE WNĘTRZAELEKTRONIKASZYBY
  UKŁADY CHŁODZENIAUKŁADY NAPĘDOWEAKCESORIA

  Części zamienne Dodge Challenger – Części Oryginalne Dodge Challenger

  Dodge Challenger

  Jeśli chodzi o amerykańskie samochody, które zyskały miano kultowych w USA i Europie to bez wątpienia do tego grona zalicza się Dodge Challenger. Model ten produkowano w latach 1969-1983 jako auto sportowe klasy średniej. W 2008 roku wznowiono produkcję tego auta. Teraz jest to tak zwany pojazd „muscle car” średniej klasy, a jego produkcja trwa do dziś. Samochód ten charakteryzuje się nie tylko stylowym, charakterystycznym wyglądem, ale również wysokim komfortem i doskonałą dynamiką jazdy docenianą przez szerokie grono użytkowników.

  Wysokiej jakości części do Dodge Challengera

  Właściciele Dodge Challengera, niezależnie od tego czy chodzi o jedną ze starszych czy też nowszych generacji, powinni pamiętać o tym, że auto trzeba dbać. W związku z tym istotne jest, aby regularnie wymieniać części i płyny eksploatacyjne oraz dokonywać częstych przeglądów technicznych i napraw różnych mniej, a także bardziej poważnych usterek i awarii. To z kolei sprawi, że auto odzyska swoją sprawność i będzie spełniać swoje zadania przez długi czas. Kluczowe jest stosowanie wysokiej jakości części, a u nas dostaniesz nowe części oraz części zamienne do auta Dodge Challenger. Są one dostępne w ofercie naszej firmy.

  Na co zwracać uwagę nabywając części do Dodge Challengera?

  Rzecz jasna, kluczową kwestią związaną z zakupem części do Dodge Challengera jest nabywanie komponentów odpowiedniej jakości. Najlepsze pod tym względem są oryginalne części prosto od producenta lub autoryzowanego dostawcy. W porównaniu z podróbkami ich jakość, funkcjonalność i trwałość stoją na bardzo wysokim poziomie, a to z kolei ma wpływ na dalsze niezawodne funkcjonowanie samochodu przez długi czas. W naszym asortymencie znajdą Państwo części do różnych starszych i nowszych generacji Dodge Challengera, które spełniają rygorystyczne wymogi jakościowe. Wszystkie części sprawdzamy po numerze VIN i numerach katalogowych, więc zamawiając je, mają Państwo pewność, że będą one pasować do konkretnego egzemplarza Challengera.

  Bogaty wybór części do Dodge Challengera

  Oferta naszej firmy została przygotowana z myślą o właścicielach samochodów amerykańskich. Posiadamy między innymi szeroki asortyment komponentów do Dodge Challengera. Sprzedajemy elementy karoserii, komponenty elektroniczne, wyposażenie wnętrza, części mechaniczne, układy chłodzenia, itp. Wszystkie produkty są importowane ze sprawdzonych źródeł, więc nie trzeba martwić się o ich oryginalność, jakość, trwałość i niezawodność.