„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Wybierz rodzaj:

  ELEMENTY KAROSERIICZĘŚCI MECHANICZNEELEMENTY ZAWIESZENIA
  WYPOSAŻENIE WNĘTRZAELEKTRONIKASZYBY
  UKŁADY CHŁODZENIAUKŁADY NAPĘDOWEAKCESORIA

  Części zamienne Ford Mustang – Części Oryginalne Ford Mustang

  Ford Mustang

  Jednym z popularniejszych pojazdów amerykańskich, który podbił europejski, w tym również polski rynek, jest Ford Mustang. Auto to zalicza się do szerokiej grupy samochodów sportowych typu „pony car”. Różne modele Mustanga są produkowane od 1964 roku aż po dziś dzień. Oczywiście pojazd ten z upływem czasu przeszedł różne modyfikacje pod względem silnika, rozwiązań technologicznych oraz wyglądu. Obecnie na polskich drogach można spotkać wiele starszych, jak również najnowszych egzemplarzy Mustanga.

  Odpowiednie części gwarancją niezawodności

  Posiadając Forda Mustanga, niezależnie od jego rocznika i generacji, należy pamiętać o tym, aby dbać o swój samochód. Nic w tym dziwnego, ponieważ regularne serwisowanie i wymiana płynów oraz części eksploatacyjnych znacznie wydłuża żywotność oraz zmniejsza ryzyko poważniejszych awarii. Jeśli chodzi o serwisowanie oraz naprawy, sprawą kluczową jest nie tylko regularne wykonywanie takich czynności w wyspecjalizowanym serwisie, ale również stosowanie części odpowiedniej jakości. W naszej firmie mogą Państwo znaleźć części zamienne do Forda Mustanga importowane od sprawdzonych dostawców. Spełniają więc rygorystyczne wymogi jakościowe.

  Na co zwracać uwagę kupując części zamienne do Forda Mustanga?

  Oczywiście, kupując części zamienne do Forda Mustanga, należy upewnić się czy dane komponenty pasują do konkretnego modelu, rocznika, generacji i wersji silnikowej pojazdu. Można to zrobić stosując różnorodne wyszukiwarki i katalogi internetowe. Warto też zwrócić uwagę na naszą ofertę. Pracownicy naszej firmy zawsze sprawdzają jakie części pasują do pojazdu wskazanego przez klienta. Nie ma więc mowy o jakiejkolwiek pomyłce. Poza tym istotne jest zwrócenie uwagi na pochodzenie części. U nas znajdą Państwo elementy wysokiej jakości pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Są więc trwałe, niezawodne, a okres ich żywotności jest długi.

  Szeroki wybór części do Forda Mustanga

  Poszukując części zamiennych do Forda Mustanga, dobrze jest zwrócić uwagę na naszą ofertę. Posiadamy szeroki asortyment trwałych komponentów dostosowanych do starszych, jak i najnowszych modeli. Zamówienia zawsze realizujemy sprawnie oraz z uwzględnieniem rygorystycznych wymagań naszych klientów.