„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Nowa i używana elektronika Chevrolet Camaro – zamów części jak sterownik, czujnik, kompletny układ elektroniczny w naszej firmie Garage V8!

  Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych usług importu i sprzedaży części z USA. Gdy potrzebujesz części zamiennych do swojego samochodu, skontaktuj się z nami, a my będziemy mogli sprowadzić je bezpośrednio dla Ciebie od naszych najlepszych dostawców.

  Garage V8 – jakie części elektroniczne Chevrolet Camaro oferujemy?

  Uszkodzona elektronika Chevrolet Camaro wymaga profesjonalnej naprawy. Gdy potrzebujesz części elektronicznych jak najszybciej i z gwarancją jakości, skorzystaj z naszej oferty w Garage V8, aby zakupić je bezpośrednio z dostawą pod swój adres.

  Prowadzimy sprzedaż części elektronicznych nowych i używanych, oryginalnych i zamienników – wyłącznie w najwyższej jakości!

  Gdy masz trudności z dostępem do części samochodowych przeznaczonych do układu elektronicznego i elektrycznego, w Garage V8 możemy sprowadzić je specjalnie dla Ciebie od naszych dostawców.

  W naszej ofercie znajdują się części elektroniczne do Chevroleta Camaro jak:

  • układ elektroniczny
  • czujnik
  • sterownik
  • immobilizer

  Dostarczamy części elektroniczne przeznaczone do samochodów Chevroleta Camaro wszystkich generacji.

  Dlaczego warto kupić części elektroniczne Chevrolet Camaro w Garage V8?

  W Garage V8 jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewnić każdemu z naszych klientów dostęp do potrzebnych części – szybko, wygodnie i bez ryzyka.

  Najważniejsze atuty naszej firmy to:

  • szeroki wybór części z USA – oferujemy części samochodowe w bardzo szerokim zakresie do samochodów z różnych roczników
  • sprawdzona jakość – nasze części samochodowe ze Stanów Zjednoczonych zawsze są wysokiej jakości, aby spełnić wymagania klientów
  • szybka dostawa – nie musisz tygodniami oczekiwać na potrzebne części samochodowe, ponieważ my dostarczamy je błyskawicznie
  • bezpieczeństwo transakcji – razem z nami możesz kupować bez ryzyka
  • fachowe doradztwo – gdy masz pytania, po prostu skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci w wyborze

  Nowa i używana elektronika Chevrolet Camaro – złóż zamówienie w naszej firmie!