„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Gdy psuje się elektronika Dodge Challenger, w naszej firmie Garage V8 możesz zamówić wszystko, co potrzebne, aby wykonać fachową naprawę!

  W Garage V8 od lat dostarczamy naszym klientom części samochodowe z USA. Dzięki współpracy z różnymi dostawcami obecnymi na amerykańskim rynku zapewniamy szybką dostawę wszystkich niezbędnych komponentów do samochodów ze Stanów Zjednoczonych, w tym także do wszystkich modeli Dodge Challenger.

  Garage V8 – jakie elementy elektroniczne Dodge Challenger oferujemy?

  Uszkodzony układ elektroniczny, komponenty jak czujnik, sterownik czy immobilizer do samochodów Dodge Challenger są trudno dostępne na polskim rynku. Właśnie dlatego w naszej firmie kładziemy nacisk na ich łatwy zakup – szybko i wygodnie, wprost z dostawą pod Twój adres.

  Dostarczamy wyłącznie części wysokiej klasy – zamienniki i oryginały, nowe i używane!

  Gdy masz trudność z zakupem potrzebnych części do układu elektrycznego samochodu Dodge Challenger, zgłoś się do nas, a my będziemy mogli natychmiast wyszukać je dla Ciebie u naszych dostawców i zamówić z szybką przesyłką z USA. Wiele części mamy także w naszym magazynie – zapewniamy ekspresową dostawę.

  W naszej ofercie znajduje się elektronika do Dodge Challenger jak:

  • układ elektroniczny
  • sterownik
  • czujnik
  • immobilizer

  Dostępna w naszej ofercie elektronika Dodge Challenger przeznaczona jest do samochodów wszytkach generacji.

  Dlaczego warto kupić elementy elektroniczne Dodge Challenger w Garage V8?

  Wybierając naszą ofertę w Garage V8, możesz mieć pewność, że Twoja transakcja będzie udana. Chcemy, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z tego, jak pracujemy!

  Nasza firma to:

  • szeroki asortyment części zamiennych – oferujemy różne rodzaje części do samochodów amerykańskich
  • wysoka jakość – wszystkie części są dokładnie kontrolowane, aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymują najlepsze komponenty
  • bezpieczny zakup – dbamy o to, aby transakcja była zawsze udana i nie powodowała żadnych trudności
  • fachowe doradztwo – odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą
  • błyskawiczna dostawa – wybierając nas, nie musisz czekać na części zamienne miesiącami

  Elektronika Dodge Challenger – kup teraz w firmie Garage V8!