„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Złóż swoje zamówienie na elementy zawieszenia Dodge Challenger w Garage V8, aby kupić wysokiej jakości części samochodowe w najlepszych cenach i z szybką dostawą!

  W naszej firmie Garage V8 oferujemy części do samochodów z USA i mamy duże doświadczenie w branży. Zaopatrujemy naszych klientów w oryginalne części nowe i używane oraz w zamienniki – także niedostępne na polskim i europejskim rynku części zamiennych.

  Garage V8 – jakie elementy zawieszenia Dodge Challenger oferujemy?

  Gdy potrzebne są elementy zawieszenia Dodge Challenger, w naszej firmie czeka na Ciebie szeroka gama produktów potrzebnych do wykonania naprawy, między innymi są to amortyzatory, sanki, kołyska, wahacz, zwrotnica.

  Dostępne u nas części samochodowe to oryginały i zamienniki – gwarantujemy jakość!

  Specjalizujemy się w sprowadzaniu części niedostępnych w Polsce i w Europie, dlatego wtedy, gdy potrzebujesz konkretnego komponentu, zgłoś się do nas, a my, dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, możemy dostarczyć go do Ciebie w ekspresowym tempie.

  W naszej ofercie znajdują się elementy zawieszenia do Dodge Challenger jak:

  • amortyzatory
  • wahacz
  • kołyska
  • zwrotnica
  • sanki
  • ława

  Dostarczamy elementy zawieszenia Dodge Challenger do samochodów różnych generacji.

  Dlaczego warto kupić elementy zawieszenia Dodge Challenger w Garage V8?

  W Garage V8 prowadzimy kompleksową obsługę w ramach sprzedaży części samochodowych ze Stanów Zjednoczonych, zapewniając naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

  Główne zalety naszej firmy to:

  • duży wybór – oferujemy różne rodzaje części do samochodów z USA, dlatego u nas zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz
  • sprawdzona jakość – dostarczane przez nas części wyróżniają się najwyższą klasą
  • zaufany sprzedawca – mamy duże doświadczenie i wielu zadowolonych klientów, a transakcja z nami jest w pełni bezpieczna
  • szybka wysyłka – wysyłamy części tak szybko, jak to tylko możliwe
  • doradztwo na najwyższym poziomie – zawsze wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania

  Złóż zamówienie na elementy zawieszenia Dodge Challenger dostępne w naszej firmie Garage V8!