„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Zamów elementy zawieszenia Ford Mustang w naszej firmie Garage V8! Oferujemy szeroki asortyment części zamiennych do wszystkich generacji Forda Mustanga i sprowadzamy je bezpośrednio z USA na zamówienie.

  Nasza firma Garage V8 specjalizuje się w sprzedaży części samochodowych do pojazdów amerykańskich marek. Gdy chcesz kupić oryginalne części lub tańsze zamienniki, znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do swojego samochodu.

  Garage V8 – jakie elementy zawieszenia Ford Mustang oferujemy?

  Wymiana elementów zawieszenia jak amortyzatory, sanki, wahacz czy zwrotnica, ma duże znaczenie, gdy doszło do ich usterek. Właściwie działające zawieszenia to nie tylko większy komfort, ale także bezpieczeństwo jazdy.

  Zakupisz u nas wyłącznie najwyższej jakości elementy zawieszenia do Forda Mustanga – nowe i używane, oryginalne i zamienniki!

  Gdy nie możesz znaleźć potrzebnych części zamiennych, skontaktuj się z nami. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami z USA i możemy sprowadzić potrzebne elementy zawieszenia Ford Mustang w krótkim czasie.

  W naszej ofercie znajdują się elementy zawieszenia do Forda Mustanga jak:

  • wahacz
  • zwrotnica
  • amortyzatory
  • kołyska
  • sanki
  • ława

  Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich generacji Ford Mustang – zabytkowych i najnowszych.

  Dlaczego warto kupić elementy zawieszenia Ford Mustang w Garage V8?

  Specjalizujemy się w sprzedaży części samochodowych do samochodów z USA. Jeżeli chcesz zamówić elementy zawieszenia Ford Mustang, wybierz Garage V8!

  Nasze najważniejsze zalety:

  • szeroki asortyment – oferujemy różne elementy zawieszenia Ford Mustang, dlatego na pewno znajdziesz u nas potrzebne komponenty.
  • najlepsza jakość – dostarczamy części wyróżniające się najwyższą jakością wykonania
  • profesjonalne doradztwo – gdy nie wiesz, jakie części wybrać, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje
  • szybka wysyłka – gwarantujemy szybką dostępność części samochodowych, także wtedy, gdy sprowadzane są one z USA
  • transakcja bez ryzyka – z nami możesz kupić potrzebne elementy zawieszenia Ford Mustang bezpiecznie

  Zamów elementy zawieszenia Ford Mustang w naszej firmie Garage V8 – zapewniamy szeroki wybór, niskie ceny i szybką wysyłkę!