„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Trudno jest dzisiaj wyobrazić sobie normalne życie i codzienne funkcjonowanie bez samochodu. Dzięki własnym pojazdom można bez problemu przemieszczać się razem z innymi osobami oraz ładunkami na krótkich i dalekich trasach. Nic więc dziwnego, że aktualnie stale rośnie zainteresowanie różnymi typami pojazdów. Okazuje się, że szerokie grono zmotoryzowanych osób decyduje się na kupno samochodów amerykańskich importowanych ze Stanów Zjednoczonych lub nabytych na rynku wtórnym w Europie. Posiadają one bowiem wiele atutów.

  Samochody amerykańskie i części do nich

  Auta produkcji amerykańskiej cieszą się dużą popularnością ze względu na ich atrakcyjny wygląd, dynamikę oraz solidność. Aby jednak służyły swoim użytkownikom jak najdłużej i jak najlepiej, konieczne jest przeprowadzanie różnych mniej i bardziej poważnych napraw albo czynności serwisowych. Do takich zadań potrzebne są między innymi porządne części. Są one dostępne w ofertach różnych firm specjalizujących się w imporcie takich komponentów ze Stanów Zjednoczonych. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat ofert takich firm i ich atutów.

  Szerokie oferty części zamiennych

  Podstawową cechą i zaletą firm zajmujących się dystrybucją części do pojazdów amerykańskich jest szeroki asortyment komponentów. Obejmuje on następujące typy części:

  • Oryginalne, nowe części zamienne – te produkty są wytwarzane przez producentów pojazdów albo autoryzowane fabryki. Efektem ich pracy są części dedykowane do konkretnych marek i modeli pojazdów, objęte długim okresem gwarancyjnym.
  • Oryginalne części używane dobrej jakości – poza tym, firmy często importują wysokiej jakości części używane, które przed sprzedażą przechodzą dokładne oględziny i testy pod kątem funkcjonalności, a także trwałości. Jest to skuteczny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a czasami jedyna metoda pozyskania części do starych pojazdów, które nie są już produkowane.
  • Oryginalne części używane po regeneracji – do tego grona mogą się zaliczać przekładnie kierownicze, alternatory, rozruszniki, turbosprężarki i wiele innych elementów, które da się przywrócić do stanu początkowego. Komponenty po regeneracji często są na gwarancji, a koszt ich zakupu jest znacznie niższy w porównaniu z kupnem nowych, oryginalnych części.

  Wysoka jakość usług dla każdego

  Oczywiście w profesjonalnych firmach zajmujących się importem części zamiennych do samochodów amerykańskich, zatrudnieni są wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści. Udzielają oni fachowych porad dotyczących doboru konkretnych części oraz wyszukują komponenty po numerze VIN pojazdu. W ten sposób każdy może mieć pewność, że importowane elementy będą na pewno pasować do określonych egzemplarzy aut.

  Gdzie szukać dobrych importerów

  Porządni importerzy części zamiennych do samochodów z USA, działają w wielu różnych miejscowościach na terenie Polski. Dodatkowo, ich spore grono posiada własne strony internetowe, a także internetowe systemy składania zamówień. Znalezienie takich firm jest więc dziecinnie proste i nie zajmuje zbyt wiele czasu.

  Części do aut z USA znajdziesz tu:

  Części Ford Mustang – Części Chevrolet Camaro – Części Chevrolet Corvette – Części Dodge Challenger