„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić normalne życie i funkcjonowanie bez samochodu. Własny pojazd to maszyna, która umożliwia sprawne i bezproblemowe przemieszczanie się na krótszych, a także dalszych dystansach. Dzięki temu możliwe jest transportowanie pasażerów oraz różnych ładunków bez konieczności korzystania z usług komunikacji publicznej. Można śmiało stwierdzić, że posiadanie własnego samochodu to duża niezależność i wręcz absolutna podstawa w obecnych czasach. To dlatego na rynku dostępnych jest wiele marek i modeli aut. Wiele osób zwraca między innymi uwagę na pojazdy amerykańskie.

  Jakie auto amerykańskie wybrać?

  Co warto wiedzieć o autach amerykańskich?

  Pojazdy produkcji amerykańskiej są dostępne w ofertach wielu firm zajmujących się importem takich samochodów oraz części zamiennych do nich. Przede wszystkim takie samochody charakteryzują się nienaganną stylizacją i po prostu przyciągają wzrok. Poza tym posiadają mocne jednostki napędowe wpływające korzystnie na parametry, takie jak przyspieszenie czy też prędkość maksymalna. Porządne klasyczne, a także nowoczesne auta amerykańskie są bogato wyposażone w elementy poprawiające zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo jazdy. Warto zainteresować się kilkoma popularnymi pojazdami amerykańskimi, które są godne polecenia wśród polskich użytkowników.

  Chevrolet Camaro

  Pojazd ten od początku swojego istnienia charakteryzuje się doskonałą stylistyką zewnętrzną, jak również wewnętrzną. Dostępne są wersje silnikowe V6 oraz V8. Oczywiście odmiana V8 charakteryzuje się lepszą dynamiką i parametrami. Do zalet tego auta trzeba zaliczyć przede wszystkim stabilne, komfortowe i przyjemne prowadzenie.

  Dodge Challenger

  Jest to duży, 5-metrowy pojazd będący efektem współpracy koncernów Chrysler i Mercedes. Nawet najnowocześniejsze generacje tego pojazdu nawiązują do starszych, klasycznych modeli. Oczywiście na rynku najwięcej jest dostępnych nowych wersji, ale porządne firmy są w stanie również importować bardziej klasyczne generacje. Miłośnikom dynamicznej jazdy polecana jest topowa odmiana Hellcat z silnikiem V8 o mocy aż 717 koni mechanicznych.

  Ford Mustang

  Kolejnym ciekawym przykładem amerykańskiego pojazdu, godnego uwagi, jest Ford Mustang. Zarówno jego klasyczne, jak i współczesne generacje prezentują się bardzo atrakcyjnie i generują doskonałe osiągi, jeśli chodzi o przyspieszenie i prędkość maksymalną. Do tego wszystkiego dochodzi agresywny, przyjemny dla ucha dźwięk silnika.

  Co jeszcze warto wiedzieć?

  Oczywiście powyżej zostały przedstawione przykłady amerykańskich pojazdów, którymi warto się zainteresować. Wybierając takie auta, dobrze jest zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, takich jak trwałość, niezawodność oraz dostępność części zamiennych. Wybór pojazdu trzeba gruntownie przemyśleć pod wieloma aspektami, ponieważ jego sprowadzenie z USA jest dość złożonym i kompleksowym procesem logistycznym i nie ma sensu inwestować pieniędzy oraz wysiłków w pojazd, który nie będzie spełniał wszystkich oczekiwań. Dobrze więc poszukać w Internecie informacji, katalogów ze szczegółowymi parametrami, a także opinii innych użytkowników. To pozwoli na podjęcie ostatecznej decyzji o imporcie konkretnego pojazdu ze Stanów Zjednoczonych.

  Części do aut z USA znajdziesz tu:

  Części Ford Mustang – Części Chevrolet Camaro – Części Chevrolet Corvette – Części Dodge Challenger