„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Jesteśmy firmą specjalizująca się w sprzedaży części samochodowych do amerykańskich samochodów sportowych. W zakresie naszych usług znajduje się import części do takich pojazdów jak Ford Mustang, Dodge Challenger, Chevrolet Camaro i Corvette z rynku amerykańskiego. 
  Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i warsztatami samochodowymi.

  Zależy nam na uzyskaniu maksymalnej satysfakcji wśród naszych klientów, dlatego oferujemy sprzedaż części najwyższej jakości.Oferujemy możliwość wyboru spośród części oryginalnych jak i zamienników, nowych i używanych.

  Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami na terenie całych Stanów Zjednoczonych, dlatego dajemy gwarancję doskonałej jakości. Wieloletnia obecność na rynku, pozwoliła nam nabrać dużego doświadczenia, dzięki czemu specjalizujemy się w sprowadzaniu części trudno dostępnych na polskim i europejskim rynku.

  Na import z USA oferujemy transport morski lub lotniczy.
  Przesyłki z USA mogą być wielkogabarytowe jak i standardowe. Zamówienia realizujemy w krótkim czasie, w terminie już od 7 dni roboczych. Gwarantujemy szybki kontakt i fachową pomoc na każdym etapie współpracy.

  Korzystając z naszych usług, zyskujesz:

  • Części i akcesoria niedostępne na polskim rynku
  • bezpieczeństwo transakcji
  • gwarancję atrakcyjnych cen
  • fachową pomoc przy doborze odpowiednich części
  • szybką wysyłkę pod wskazany adres
  • maksymalne zabezpieczenie przesyłki
  • oszczędność czasu

  Dzięki temu kupno części do sportowych samochodów amerykańskich wraz z naszą firmą nie będzie już problemem, ponieważ nasi specjaliści będą mogli zająć się wszystkim, co związane jest z transakcją. Służymy przy tym fachowym doradztwem, aby państwa zakup był całkowicie udany – satysfakcja klientów ma dla nas bardzo duże znaczenie!

  Szczegółowe informacje dotyczące naszych produktów znajdują się z zakładce oferta garagev8.