„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Zamów elementy tworzące układ chłodzenia Dodge Challenger w naszej firmie! Dostarczamy naszym klientom wszystko, co potrzebne do samochodów Dodge Challenger – szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie!

  Nasza firma zajmuje się importem i handlem częściami samochodowymi z USA. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w ramach wyszukania, sprowadzenia i dostawy części samochodowych dla naszych klientów.

  Garage V8 – jakie elementy układu chłodzenia Dodge Challenger oferujemy?

  Usterce uległa chłodnica cieczy lub obudowa chłodnicy? A może problemem jest wentylator lub termostat? Chcesz wymienić węże lub kanały powietrzne? Wszystkie te elementy budujące układ chłodzenia Dodge Challenger zamówisz w naszej firmie.

  W Garage V8 dostarczamy naszym klientom nowe i używane części z USA – zakupisz u nas oryginały i wysokiej jakości zamienniki!

  Masz trudności z wyszukaniem potrzebnych części samochodowych do modelu Dodge Challenger? Zgłoś się do naszej firmy, aby skorzystać z kompleksowej obsługi. Wyszukamy dla Ciebie potrzebne części i szybko sprowadzimy je do kraju.

  W naszej ofercie znajdują się elementy układu chłodzenia do Dodge Challenger jak:

  • chłodnica cieczy
  • chłodnica klimatyzacji
  • obudowa chłodnicy
  • węże wysokiego i niskiego ciśnienia
  • wentylator
  • termostat
  • kanały powietrzne

  Dostarczamy części samochodowe przeznaczone do wszystkich generacji samochodów Dodge Challenger.

  Dlaczego warto kupić elementy układu chłodzenia Dodge Challenger w Garage V8?

  Chcesz kupić części samochodowe z USA, ale nie wiesz, jak to zrobić? W Garage V8 wyręczymy Cię w skomplikowanym zakupie i formalnościach. Potrzebne części dostaniesz bezpośrednio pod swój adres w ekspresowym terminie.

  Najważniejsze atuty naszej firmy to:

  • rozbudowany asortyment – nasza oferta włącza wiele typów części samochodowych przeznaczonych do aut różnych marek z USA
  • wysoka klasa części – sprzedajemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane części zamienne od sprawdzonych dostawców
  • pomoc w zakupie – gdy nie wiesz, jakie części wybrać, doradzimy Ci w ich zamówieniu
  • szybka dostawa – błyskawicznie dostarczamy części zamienne do naszych klientów
  • zakup bez ryzyka – gwarantujemy bezpieczne transakcje

  Układ chłodzenia Dodge Challenger – zamów potrzebne części z USA w firmie Garage V8!