„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Zamów części do układu napędowego Chevrolet Camaro w naszej firmie Garage V8 – zapewniamy dostęp do nowych i używanych części oryginalnych i zamienników w atrakcyjnych cenach!

  Garage V8 to szeroki wybór części zamiennych przeznaczonych do samochodów amerykańskich. Od lat zajmujemy się ich sprowadzaniem i sprzedażą, a dzięki współpracy z wieloma dostawcami możemy zapewnić naszym klientom łatwy i szybki dostęp do wszystkich potrzebnych komponentów.

  Garage V8 – jakie części układu napędowego Chevrolet Camaro oferujemy?

  Układ napędowy Chevrolet Camaro składa się z wielu współpracujących ze sobą elementów. Zaliczają się do nich między innymi most napędowy oraz wały napędowe, półosie oraz reduktor. Gdy elementy te ulegają uszkodzeniu, bardzo często konieczna jest ich wymiana na nowe.

  W naszej firmie Garage V8 oferujemy części przeznaczone do układu napędowego Chevroleta Camaro w szerokim wyborze i wysokiej jakości – nowe, używane, oryginalne i zamienniki!

  W naszej ofercie znajdują się części układu napędowego do Chevroleta Camaro jak:

  • most napędowy
  • półosie
  • reduktor
  • wały napędowe

  Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do Chevroleta Camaro wszystkich roczników.

  Dlaczego warto kupić części układu napędowego Chevrolet Camaro w Garage V8?

  Gdy chcesz kupić części samochodowe do Chevroleta Camaro, w Garage V8 oferujemy szybki dostęp do sprawdzonych komponentów wprost ze Stanów Zjednoczonych.

  Nasze najważniejsze atuty to:

  • dostęp do wielu części samochodowych – także niedostępnych na polskim i europejskim rynku
  • wysoka jakość komponentów – dbamy o to, aby dostarczane przez nas części zawsze były wysokiej jakości i mogły posłużyć naszym klientom na lata
  • fachowa pomoc przy zakupach – doradzamy przy doborze odpowiednich części samochodowych i odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty
  • szybka dostawa – dbamy o to, aby zakupione u nas części jak najszybciej zostały dostarczone do klienta
  • bezpieczny zakup – wybierając naszą firmę, masz pewność, że transakcja odbędzie się bez ryzyka

  Napraw układ napędowy Chevrolet Camaro razem z Garage V8 – jesteśmy do dyspozycji!