„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Zamów części do układu napędowego do Forda Mustanga w naszej firmie! Oferujemy najwyższej jakości komponenty, z którymi układ napędowy Ford Mustang będzie działać niezawodnie.

  W Garage V8 specjalizujemy się w sprzedaży części samochodowych do samochodów marek amerykańskich. Sprowadzamy części z USA na zamówienie, zapewniając naszym klientom szybki dostęp do najlepszych części w najniższych cenach.

  Garage V8 – jakie części układu napędowego Ford Mustang oferujemy?

  Układ napędowy Ford Mustang składa się z wielu komponentów, między innymi jak most napędowy, wały napędowe, a także półosie czy reduktor. Gdy musisz wymienić części układu napędowego na nowe, w Garage V8 mamy wszystko, czego do tego potrzebujesz.

  Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości części samochodowe – oryginalne, zamienniki, nowe i oryginalne!

  W naszej ofercie znajdują się części układu napędowego do Forda Mustanga jak:

  • reduktor
  • most napędowy
  • wały napędowe
  • półosie

  Prowadzimy sprzedaż części samochodowych do wszystkich generacji Forda Mustanga.

  Dlaczego warto kupić części układu napędowego Ford Mustang w Garage V8?

  W Garage V8 mamy duże doświadczenie w sprzedaży części samochodowych do amerykańskich samochodów. Wybierając naszą ofertę, masz pewność obsługi na najwyższym poziomie!

  Główne zalety naszej oferty to:

  • rozbudowany asortyment – gdy chcesz naprawić układ napędowy Ford Mustang, w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego do tego potrzebujesz
  • wysoka jakość części – współpracujemy z zaufanymi dostawcami, zaopatrując naszych klientów w najwyższej klasy komponenty
  • bezpieczeństwo – korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność bezpiecznych zakupów
  • szybki transport – części samochodowe wysyłamy w błyskawicznym tempie bezpośrednio do naszych klientów
  • kompleksowe doradztwo – mamy duże doświadczenie w dziedzinie amerykańskich samochodów i części z USA, dlatego wtedy, gdy nie wiesz, jakie części wybrać, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy

  Napraw razem z nami układ napędowy Ford Mustang – zapewniamy szybki dostęp do części samochodowych z USA!