„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Obecnie na polskim rynku motoryzacyjnym można zauważyć znaczący wzrost popularności pojazdów produkcji amerykańskiej. Dotyczy to nie tylko amerykańskich samochodów produkowanych z myślą o rynku europejskim, ale również typowych pojazdów charakterystycznych dla Stanów Zjednoczonych, które są sprowadzane do Polski przez specjalistyczne firmy. Auta takie prezentują się bardzo atrakcyjnie oraz są dynamiczne i trwałe. Oczywiście do ich prawidłowego funkcjonowania, serwisowania i naprawy, konieczne są odpowiednie części zamienne.

  Używane części do amerykańskich samochodów i ich zalety

  Okazuje się, że szerokie grono posiadaczy samochodów importowanych ze Stanów Zjednoczonych, sięga nie tylko po części nowe, oryginalne, ale również po komponenty używane i części po regeneracji. Takie elementy charakteryzują się wieloma istotnymi zaletami, które zostały przedstawione poniżej:

  • Bezproblemowe dopasowanie do różnych pojazdów – rynek części używanych jest szeroki i obejmuje komponenty do wielu nowych modeli aut amerykańskich. Dodatkowo nabywanie elementów z rynku wtórnego może być czasami jedynym sposobem pozyskania części do bardziej klasycznych modeli, które nie są już nigdzie produkowane.
  • Potwierdzenie oryginalności – używane, oryginalne części pochodzące ze sprawdzonych źródeł można bez problemu montować w konkretnych pojazdach amerykańskich. Nie trzeba martwić się więc brakiem dopasowania, pod warunkiem wcześniejszej weryfikacji części po numerze katalogowym lub numerze VIN pojazdu.
  • Wysoka jakość i trwałość – porządne firmy sprowadzają części, które nie noszą śladów silnego zużycia. Bardzo często są to elementy po procesach regeneracji, które w znaczącym stopniu przywróciły komponentom ich funkcjonalność oraz początkową trwałość i niezawodność.
  • Niska cena – oryginalne, używane części po regeneracji, charakteryzują się znacznie niższą ceną w porównaniu z komponentami nowymi. Dzięki temu można uniknąć konieczności kupowania bardzo drogich elementów, takich jak na przykład turbosprężarki.

  Co jest ważne przy kupowaniu używanych części do samochodów z USA?

  Zamawiając używane części do aut amerykańskich, dobrze jest zwrócić uwagę na dostawcę. Rozsądnym pomysłem jest sprawdzenie informacji i opinii na jego temat, publikowanych w Internecie. Porządne firmy są w stanie dostarczać używane i regenerowane części w dobrym stanie. Często są one objęte nawet kilkumiesięczną gwarancją. Po wybraniu odpowiedniego sprzedawcy, należy podać szczegółowe dane auta i jego numer VIN. Dzięki temu sprowadzone zostaną części, które na pewno będą pasowały do konkretnego modelu pojazdu.

  Gdzie szukać dobrych sprzedawców używanych części do aut z USA?

  Proces poszukiwania porządnych firm, specjalizujących się w imporcie i sprzedaży części do samochodów amerykańskich, nie jest trudnym zadaniem. Większość takich dostawców zakłada własne strony internetowe ze szczegółowymi informacjami na temat swoich ofert, działań i dostępnego asortymentu. Czasem istnieje też możliwość robienia zakupów internetowych, w ramach których importowane części zostaną wysłane pod wskazany adres klienta. Takie opcje są wygodne i dostępne dla kupujących z całej Polski.

  Części do aut z USA znajdziesz tu:

  Części Ford Mustang – Części Chevrolet Camaro – Części Chevrolet Corvette – Części Dodge Challenger