„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Oferujemy wyposażenie wnętrz Dodge Challenger do samochodów wszystkich generacji – zakupisz u nas wszystkie potrzebne komponenty do swojego auta z USA!

  W Garage V8 mamy wieloletnie doświadczenie w imporcie części samochodowych ze Stanów Zjednoczonych. Nasza oferta obejmuje także wyposażenie wnętrz Dodge Challenger, między innymi jak deska rozdzielcza, tapicerka czy fotele. Sprowadzimy dla Ciebie niezbędne części szybko i tanio – także wtedy, gdy są niedostępne na polskich i europejskich rynkach.

  Garage V8 – jakie wyposażenie wnętrz Dodge Challenger oferujemy?

  Nasza oferta obejmuje wyposażenie wnętrz Dodge Challenger pomagające w wykonaniu niezbędnych renowacji i napraw. Dostarczamy części z oryginalnych samochodów wszystkich generacji.

  Zakupisz u nas nowe i używane wyposażenie wnętrz Dodge Challenger wraz z szybką dostawą pod swój adres!

  Gdy masz trudności związane z zakupieniem potrzebnych części z USA, wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Prowadzimy współpracę z wieloma dostawcami ze Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu zaopatrujemy klientów w komponenty przeznaczone do samochodów amerykańskich niedostępne na naszym rynku.

  W naszej ofercie znajduje się wyposażenie wnętrz do Dodge Challenger jak:

  • deska rozdzielcza
  • tapicerka
  • podsufitka
  • nagrzewnica
  • poduszka powietrzna
  • pasy bezpieczeństwa
  • fotele

  Zamówisz u nas wyposażenie wnętrz Dodge Challenger do każdej generacji!

  Dlaczego warto kupić wyposażenie wnętrz Dodge Challenger w Garage V8?

  Wybierając naszą ofertę w Garage V8, możesz mieć pewność udanej transakcji. Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów – dołączając do ich grona, możesz kupować potrzebne komponenty bez ryzyka i zawsze w atrakcyjnych cenach.

  Wśród najważniejszych zalet naszej firmy znajdują się:

  • rozbudowany asortyment – oferujemy kompleksowe wyposażenie wnętrz Dodge Challenger i inne niezbędne części samochodowe
  • zapewniamy wysoką jakość – nasze części pochodzą od sprawdzonych dostawców
  • bezpieczeństwo transakcji – możesz mieć pewność, że zakupy będą udane
  • bezzwłoczna wysyłka – realizujemy wysyłki tak szybko, jak jest to możliwe
  • fachowe porady – doradzimy Ci wtedy, gdy nie wiesz, jakie części samochodowe zamówić

  Garage V8 – zamów wyposażenie wnętrz Dodge Challenger w naszej firmie!