„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Samochody produkcji amerykańskiej od bardzo dawna cieszą się ogromną popularnością wśród wielu użytkowników na terenie Europy, w tym również Polski. Nic więc dziwnego, że na naszym kontynencie zlokalizowanych jest wiele fabryk należących do amerykańskich koncernów, a ich pojazdy trafiają na nasze lokalne rynki. Okazuje się jednak, że spore grono koneserów interesuje się też typowo amerykańskimi pojazdami wyprodukowanymi z myślą o użytkowaniu w Stanach Zjednoczonych. Pojazdy tego rodzaju można kupować na rynku wtórnym w Europie, ale są one rzadkością. O wiele lepszą opcją jest skorzystanie z ofert firm specjalizujących się w imporcie pojazdów z USA. Posiadają one wiele zalet, którymi warto się zainteresować.

  Szeroki wybór samochodów amerykańskich

  Podstawową zaletą wspomnianych wyżej importerów jest to, że firmy takie są w stanie zapewnić swoim klientom dostęp do wielu popularnych aut amerykańskich, takich jak Ford Mustang, Dodge Challenger, Chevrolet Camaro i wiele innych. Bogata oferta obejmuje różnorodność marek i modeli, a także generacji pojazdów, ich wersji silnikowych, roczników, itp. Każdy może znaleźć pojazd dopasowany do określonych potrzeb.

  Wysokie kwalifikacje pracowników

  Rzecz jasna, w porządnych firmach importujących i dostarczających samochody ze Stanów Zjednoczonych, zatrudnieni są fachowcy, którzy mogą się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu udzielają porad oraz pomagają w wyborze odpowiednich ofert obejmujących nowe, a także używane pojazdy w USA. Ich kwalifikacje przekładają się również na bezproblemową organizację logistyki całego przedsięwzięcia, która potrafi być skomplikowana. Firmy takie załatwiają więc transport oraz pomagają w załatwieniu wszelkich niezbędnych spraw formalnych i opłat związanych ze sprowadzeniem pojazdu ze Stanów Zjednoczonych.

  Szybka realizacja zamówień

  Porządne firmy są w stanie sprawnie realizować zamówienia i jak na złożony proces logistyczny obejmujący transport pojazdu przez Stany Zjednoczone, ocean, Europę i załatwianie różnych spraw formalnych, zadania takie są wykonywane w szybkim tempie. Innymi słowy, klient nie musi czekać kilku albo kilkunastu miesięcy na zamówiony przez siebie pojazd. Wszystkie samochody są odpowiednio zabezpieczane na czas transportu, a także weryfikowane pod kątem ich historii i posiadanych dokumentów. Dzięki temu cały proces odbywa się zgodnie z prawem i oczekiwaniami klienta.

  Szybkie i łatwe poszukiwanie importerów

  Firmy importujące samochody ze Stanów Zjednoczonych są dość łatwe do znalezienia. Wiele z nich działa w różnych zakątkach Polski, gdzie reklamują się w prasie, radiu, telewizji kablowej, na plakatach, ulotkach, billboardach i innych tradycyjnych źródłach reklamy. Warto mieć na uwadze to, że sporo takich firm umieszcza swoje reklamy i oferty w Internecie. Odnalezienie oficjalnych stron internetowych porządnych importerów nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki on-line i odpowiedniego hasła. W ten sposób można też znaleźć strony z rankingami porządnych firm oraz serwisy z opiniami innych klientów, którzy korzystali już ze wsparcia w zakresie importu pojazdów amerykańskich oraz części do nich.

  Części do aut z USA znajdziesz tu:

  Części Ford Mustang – Części Chevrolet Camaro – Części Chevrolet Corvette – Części Dodge Challenger