„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Własny samochód to duża niezależność oraz możliwość zapewnienia sobie wygody, jeśli chodzi o transport ludzi, a także przedmiotów na różnych dystansach. Okazuje się, że samochody spełniają nie tylko zadania użytkowe, ale również praktyczne i dość często stanowią powód do pochwalenia się przed rodziną, znajomymi, itp. To właśnie dlatego wielu ludzi sięga po samochody amerykańskie, które charakteryzują się doskonałymi właściwościami jezdnymi, świetnymi osiągami oraz atrakcyjnym wyglądem. Warto między innymi zwrócić uwagę na Chevroleta Corvette.

  Co warto wiedzieć o Chevrolecie Corvette?

  Chevrolet Corvette to bardzo popularny amerykański samochód sportowy klasy średniej. Oznacza to, że generuje on bardzo dynamiczne, sportowe osiągi, ale jednocześnie jego cena nie jest wygórowana jak za auto takiego typu. Pierwsze modele tego Chevroleta ujrzały światło dzienne w 1953 roku i są one produkowane aż po dziś dzień. W 2020 roku na rynek została wprowadzona ósma generacja tego pojazdu.

  Oczywiście wraz z upływem lat, producent wprowadził wiele zmian i modyfikacji w Chevrolecie Corvette. Dotyczyły one zarówno stylizacji, rozwiązań technicznych, jak również wersji silnikowych. Dzięki temu pojazd zaczął spełniać wymagania nie tylko użytkowników amerykańskich, ale również europejskich. To właśnie dlatego wiele klasycznych, jak również najnowsze generacje tego Chevroleta cieszą się tak dużą popularnością w Europie, w tym również w Polsce.

  Najnowsza generacja Chevroleta Corvette i jej cechy

  Jeśli chodzi o ósmą wersję Chevroleta Corvette to jest ona produkowana od 2020 roku. Ze względu na zmianę umiejscowienia silnika, wprowadzono dość spore zmiany w konstrukcji pojazdu, w porównaniu z poprzednimi generacjami. Auto posiada krótką, ściętą przednią część nadwozia, z kolei tylna część stała się dłuższa ze względu na fakt umieszczenia w niej silnika.

  Oczywiście w ósmej generacji nie mogło też zabraknąć różnych elementów charakterystycznych dla innych Chevroletów Corvette. W modelu tym wykorzystano przednie reflektory o agresywnym kształcie oraz podwójne, kanciaste tylne lampy. W kabinie pasażerskiej zmianie uległ kokpit, w którym umieszczono 12-calowy ekran dotykowy pozwalający na sterowanie większością funkcji auta.

  Jak na sportowy pojazd przystało, w najnowszej generacji Chevroleta Corvette zamontowano dynamiczną jednostkę napędową. Jest to silnik V8 LT2 o pojemności 6,2 litra. Pozwala on generować bardzo dobre osiągi w zakresie przyspieszenia oraz prędkości maksymalnej.

  Gdzie można kupić Chevroleta Corvette?

  Liczne cechy i zalety sprawiają, że wielu ludzi interesuje się zakupem Chevroleta Corvette. Okazuje się, że zarówno starsze, jak i nowsze generacje można kupić na rynku wtórnym w Europie. Drugą opcją jest skorzystanie z ofert firm, które specjalizują się w imporcie takich pojazdów prosto ze Stanów Zjednoczonych. Firmy takie sprowadzają zarówno pojazdy, jak i części zamienne do nich, więc można wejść w posiadanie samochodu, jak również komponentów potrzebnych do serwisowania czy też różnych typów napraw. Wystarczy tylko przejrzeć zasoby Internetu, aby znaleźć takich dostawców.

  Części do aut z USA znajdziesz tu:

  Części Ford Mustang – Części Chevrolet Camaro – Części Chevrolet Corvette – Części Dodge Challenger