„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Wybierz rodzaj:

  ELEMENTY KAROSERIICZĘŚCI MECHANICZNEELEMENTY ZAWIESZENIA
  WYPOSAŻENIE WNĘTRZAELEKTRONIKASZYBY
  UKŁADY CHŁODZENIAUKŁADY NAPĘDOWEAKCESORIA

  Części zamienne Chevrolet Corvette – Części Oryginalne Chevrolet Corvette

  Chevrolet Corvette

  Chevrolet Corvette jest samochodem osobowym zaliczanym do grona amerykańskich pojazdów sportowych średniej klasy. Wielu ludzi zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak również w Europie, ceni sobie ten samochód za ciekawą stylizację oraz doskonałą dynamikę i niezawodność. Model ten jest produkowany od 1953 roku aż po dziś dzień. Oczywiście kolejne generacje przechodziły różne modyfikacje pod kątem silników, rozwiązań technicznych oraz ogólnego wyglądu zewnętrznego. To z kolei wiąże się z koniecznością dopasowywania części zamiennych do konkretnych wersji. W naszej firmie dostępne są elementy do różnych generacji Chevroleta Corvette.

  Serwisowanie Chevroleta Corvette z wykorzystaniem porządnych części

  Posiadając dowolną generację, rocznik i wersję silnikową Chevroleta Corvette, sprawą istotną jest dbanie o stan techniczny pojazdu. W tym zakresie kluczową rolę odgrywa terminowe serwisowanie oraz przeprowadzanie różnych napraw. Dzięki temu można sprawić, że pojazd będzie dłużej działać niezawodnie, a także możliwe będzie zmniejszenie ryzyka wystąpienia poważnych i kosztownych awarii. Oczywiście w procesach naprawy i serwisowania, bardzo ważną rolę odgrywają części zamienne. Nasza firma zajmuje się importem i dystrybucją porządnych komponentów do pojazdów amerykańskich, w tym również do wielu generacji Chevroleta Corvette.

  Czym kierować się wybierając części do Chevroleta Corvette?

  Oczywiście podstawową sprawą przy zakupie części do Chevroleta Corvette jest zwrócenie uwagi na ich jakość. Oryginalne komponenty oraz tańsze zamienniki pochodzące ze sprawdzonych źródeł są znacznie lepsze od chińskich, podrabianych elementów, które zwykle charakteryzują się skandalicznie niską jakością. Nasza firma oferuje sprowadzanie i sprzedaż części, które są trwałe, niezawodne i zgodne z wymogami pojazdów amerykańskich. Dodatkowo przy każdym zamówieniu dokonujemy kontroli typu pojazdu (np. po numerze VIN). Dzięki temu klient może mieć pewność, że zamówione części będą na 100% pasowały do jego modelu Chevroleta Corvette.

  Szeroki asortyment części do Chevroleta Corvette

  Poszukując części zamiennych do Chevroleta Corvette, warto zwrócić uwagę na naszą firmę. Posiadamy szeroki wybór elementów karoserii, części mechanicznych, elementów zawieszenia, elektroniki, elementów wyposażenia wnętrza, itp. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne standardy z zakresu jakości, trwałości i niezawodności.