„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Garage V8, Dariusz Saletnik zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Biuro:

  12 394 5707

  Mobile / WhattsApp:

  +48 507 452 749

  Skype:

  Mail:

  garagev8parts1@gmail.com

  Adres

  ul. Nadbrzezie 8, Kraków 31-983

  Godziny pracy w dni robocze: 9:00 - 17:00


  Zamów szyby Chevrolet Camaro do swojego samochodu razem z nami! Oferujemy szeroką gamę szyb samochodowych do aut z USA z bezpieczną i szybką dostawą bezpośrednio do naszych klientów.

  W Garage V8 specjalizujemy się w prowadzeniu sprzedaży szyb samochodowych nowych i używanych oraz innych części samochodowych do amerykańskich samochodów. Prowadzimy również import części z USA.

  Garage V8 – jakie szyby Chevrolet Camaro oferujemy?

  Rozbita szyba wymaga wymiany na nową. Niezależnie od tego, czy jest to szyba czołowa, tylna, szyby drzwi czy też szyberdach, w naszym sklepie możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz do swojego samochodu.

  Bezpiecznie dostarczamy nowe i używane szyby Chevrolet Camaro – wyłącznie od najlepszych producentów!

  Nasza specjalność to sprowadzanie części samochodowych z USA, dlatego wtedy, gdy chcesz kupić potrzebne komponenty niedostępne na polskim i europejskim rynku, wybierz naszą firmę, a my zajmiemy się resztą.

  W naszej ofercie znajdują się szyby do Chevroleta Camaro jak:

  • szyba czołowa
  • szyba tylna
  • szyby drzwi
  • szyby karoseryjne
  • szyberdach

  Dostarczamy szyby Chevrolet Camaro przeznaczone do samochodów wszystkich generacji – nowszych i ze starszych roczników.

  Dlaczego warto kupić szyby Chevrolet Camaro w Garage V8?

  Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów kupujących części samochodowe z USA był zadowolony, dlatego jakość obsługi ma dla nas tak duże znaczenie.

  Najważniejsze zalety Garage V8 to:

  • rozbudowana oferta – jeżeli szukasz szyby Chevrolet Camaro lub innych części samochodowych, z nami na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz
  • wysoka jakość – dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali wyłącznie najwyższej jakości części, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi sprzedawcami
  • bezpieczeństwo transakcji – nie musisz obawiać się o ryzyko zakupu
  • szybka dostawa – zapewniamy błyskawiczną dostawę części samochodowych do naszych klientów
  • profesjonalne doradztwo – gdy masz dodatkowe pytania dotyczące części samochodowych lub ich importu, skontaktuj się z nami
  • szyba Chevrolet Camaro – szyba czołowa Chevrolet Camaro – szyba karoserii Chevrolet Camaro

  Złóż zamówienie na szyby Chevrolet Camaro w Garage V8 już teraz!